- EPSON

Цена
€9 56 / 18 70 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
БУТИЛКА МАСТИЛО ЗА EPSON L1110/L3100/L3101/L3110/L3150/L5190 - 103 EcoTank - Cyan Ink Bottle - 65ml - PN C13T00S24A - `7500p/65ml.`
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Син
Ресурс: 7500 pages / 65,0 ml
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
БУТИЛКА МАСТИЛО ЗА EPSON L1110/L3100/L3101/L3110/L3150/L5190 - 103 EcoTank - Cyan Ink Bottle - 65ml - P№ C13T00S24A - `7500p/65ml.`
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) (pages) | 4500 |
| Обем (ml) | 70 |
| Съвместима серия принтери | Epson EcoTank L1110/L3100/L3101/L3110/L3150/L5190 серия |
| OEM код | C13T00S24A |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Оригинално мастило Epson EcoTank Cyan (103) – C13T00S24A
Получете ярки, висококачествени циан отпечатъци за вашия Epson EcoTank принтер с това оригинално мастило 103. Проектирано за сериите EcoTank L1110, L3100, L3101, L3110, L3150 и L5190, то осигурява изключително ниска цена на страница и безпроблемно, безразливно презареждане.
Ключови Предимства
- Оригинално качество Epson — Създава живи, дълготрайни циан отпечатъци с надеждна и постоянна производителност.
- Висок капацитет — Всяка бутилка от 70 ml доставя хиляди страници, драстично намалявайки честотата на смяна.
- Лесна система за презареждане — Ключовият дизайн на бутилката предотвратява случайно смесване на цветове и прави зареждането чисто и просто.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | Epson |
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Циан |
| Тип мастило | Багрилно |
| Обем (ml) | 70 |
| Капацитет (страници) | 4500 |
| OEM код | C13T00S24A |
| Съвместима серия принтери | Epson EcoTank L1110/L3100/L3101/L3110/L3150/L5190 серия |
Какво има в кутията
- 1 x Бутилка мастило Epson 103 Cyan (70 ml)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





